Mitai apie šokolado fontaną

Mitai apie šokolado fontaną

Ieškodami idomios ir originalios pramogos savo šventei, rasti nemažai idėjų saldžiam stalui, viena jų – šokolado fontano nuoma. Kas svarsto apie šia pramogą pirmą kartą, daugiau pasidomėję atranda ir nemažai mitų, kurie dažniausiai neatitinka tikrovės. Taigi pagrindiniai teiginiai su kuriais susiduriama domintis apie šokolado fontanus.

 1. Ar jis nesuges šventės metu?
  Tikrai yra įmonių ar asmenų, kurie nuomoja kinietiškus šokolado fontanus be garantijų. Mes atstovaujame SEPHRA (www.sephraeurope.com) įmonė , kurios šokolado fontanai laikomi patys profesionaliausi pasaulyje. Mūsų šokolado fontanai gali veikti visos šventės metu iki 16 val. nepertraukiamo darbo. Nuomojame tik SEPHRA šokolado fontanus.
  Sephra
 2. Labiau naudinga nusipirkti, nei išsinuomoti.
  Prekybos tinkluose tikrai galima rasti pigių šokolado fontanų, bet jums reikės pasirūpinti kokybišku šokoladu, kad šokolado fontanas sklandžiai tekėtų. Nebusite tikri ar jums nekils problemų dėl pajungimo, aptarnavimo. Jūsų įrenginys šventėje atrodys megėjiškai ir neprofesionaliai. Ir niekada nežinosite ar jūsų investicija atsipirks – ar dar norėsite naudoti kitoje šventėje.
  untitled
 3. Ar yra skitumas koks šokoladas naudojamas.
  Žinoma. Mūsų šokolado fontanuose naudojamas tik kokybiškas belgiškas šokoladas CALEBAUT arba BELCOLADO  skirtas specialiai šokolado fontanams. Šokoladas skirtas šokolado fontanams lydimosi metu turi stipresnį aromatą, lengviau lydosi, o skonio savybės nenusileidžia geros klasės šokoladams. Naudojamas šokoladas neskiedžiamas ir nepagardinamas jokiais papildomais priedais.

Baltas šokoladasJuodas šokoladasPieniškas šokoladas
4. Dekoruotas tortas ar šokolado fontanas.
Tikrai dažnai svarstoma šventės metu pasirinkti dekoruotą tortą ar šokolado fontaną. Sunku nuspėti ar tortas bus dekoruotas, kaip pageidauta. Beje pats transportavimas torto yra daug sudėtingesnis. Kadangi šventės vyksta vasarą daug skaniau ragaujasi vaisiai aplieti tikru kokybišku šokoladu, nei daugiasluoksniai riebūs tortai.

d6bf9a92f83c    Šokolado fontano apsauga

 

5. Brangus malonumas.
Tikrai pigiau nei dekoruotas tortas. Didesnio šokolado fontano nuoma 90 eur. Jame talpinama 3 kg šokolado, tad jei skaičiuojama, kad svečiui saldaus norma 50 g šokolado ir 50 g vaisių, tai tik šokolado porcija vienam svečiui kainuos 1,5 eur. Planuojant, kad pasivaišins 60 svečių.

 

 

 

Close Menu
×
×

Cart